Maska pilaten recenze

3. ledna 2017 v 15:25 | admin |  Recenze

Černé tečky

Černé tečky trápí mnoho lidí na celém světě. Jedná se především o puberťáky, kterým se nejvíce tvoří kožní maz ze všech věkových skupin. Ale ani ostatní se černým tečkám nevyhnou! Pro lidské tělo je to totiž úplně přirozená reakce na okolní prostředí. Většinu lidí to ale nezajímá a snaží se dosáhnout hladké pokožky bez nečistot.


Související obrázek

Co to tedy jsou ty černé tečky?

Černé tečky jsou vlastně takový sloučenina kožního mazu, prachu a dalších nečistot. Usazují se v kožních pórech, které má každý člověk jinak hluboké a rozšířené. Proto také u někoho je daleko lehčí zanesené póry vyčistit, než jak tomu může být u dalšího.

Maska pilaten

Maska pilaten (black mask, černá maska, black maska, slupovací maska pilaten a další) vznikla přesně pro vyřešení tohoto problému. Jedná se o korejskou pleťovou masku složenou z vitamínu A, vitamínu B5, vitamínu E, grapefruitu, extraktu z ovsa, extraktu z měsíčku lékařského a aktivního uhlí z bambusu. Jak můžete vidět, tal složení je 100% přírodní a tudíž se na obličej nebude nanášet nic zdraví nebezpečného!

Použití

Použití masky není nic složitého a celý proces zabere maximálně 30 minut. V tomto času samozřejmě nemusíte čekat, až do konce, ale můžete se dívat na televizi, vařit oběd a nebo cokoliv dalšího. Takže tedy...
1. Opláchněte si obličej teplou vodou, aby se pleť očistila a nahřála. Tím trochu povolí póry a pro masku bude jednodušší všechny póry dokonale vyčistit.
2. Naneste masku na obličej a nechte zaschnout minimálně po dobu 15-25 minut.
3. Masku na konci pomalu sloupněte směrem nahorů, aby se všechny póry dokonale vytáhly.
4. Obličej si opláchněte a utřete.
5. Masku užívejte 1-3 týdně - podle potřeby.

Pro koho je maska určena?

Masky na pleť nejsou už dávno jen právem ženy, ale nyní i mužů po celém světě. Maska pilaten je určená pro všechny, kteří mají problém s černými tečkami a chtějí se jich zbavit. Ať už pro sebe, pro partnera, anebo jednodušše potřebují dobře vypadat v práci.

Doprava a platba
Doprava zdarma při nákupu nad 600 kč a platbě předem. Jinak balík do ruky za 89 kč!

Nakupujte zde! - Maska pilaten recenze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama