Kolagenová maska recenze

7. ledna 2017 v 13:16 | admin |  Recenze produktů
Máme tu další recenzi na kolagenoovu masku, která pomáha vypnout a tím se i zbavit vrásek. Jak už název vypovídá, tak její hlavní složkou je rostlinný kolagen. Původem je maska z asie, tak jako je tomu u masky pilaten (maska proti černým tečkám), na kterou už máme napsanou krátkou recenzi.

O produktu

Jak už bylo řečeno výše, tak maska pochází z asie, kde se klade velký důraz na bezchybnou a hladkou pleť. Slouží k vyhlazení vrásek a zbavuje také pleť od černých kruhů pod očima. Důležité je také to, že maska funguje jako preventivní opatření proti vráskám!

Složení masky

Maska je na přírodní bázi a skládá se z těchto látek: rostlinný kolagen, kyselina hyaluronová, vitamín B5 (kyselina pantotenová), voda a další přidané přírodní látky.
Maska je efektivní především díky rostlinnému kolagenu a kyselině hyaluronované.

Jak maska funguje

- hydratuje pokožku
- zlepšuje elasticitu kůže
- vyhlazuje pleť
- zabraňuje tvorbě vrásek
- přidává pleti zdravou barvu, hladkost a lesk

Jak masku použít?

Před každým použitím je nutné si obličet pořádně umýt a zbavit všech nečistot, který každý obličej obsahuje. Kolagenovou masku otevřete a kolagenové pásky si dejte rovnoměrně po obličeji. Pásky nechte působit po dobu 30 minut a poté pásky odstaňte. Používejte maximálně každý třetí den.

Pro koho je maska určená?

Pro lidí, kteří již mají vrásky nebo černé kruhy pod očima, a chtějí se jich zbavit.
Pro lidi, kteří chtějí tvorbě vrásek předejít a vyhnout se jím.

Cena a doprava

Cena kolagenové masky začíná na 299 kč. Doprava po celé čr zdarma při nákupu nad 600 kč! Zakoupit kolagenovou masku můžete zde.

Zkušenosti uživatelů

"Maska mi pomohla se zbavit nechtěných vrásek na čele. Pásky jsem si dávala každý 3-5 den - podle toho, jak jsem měla čas. Vydržela jsem 2 měsíce a moje výrazné vrásky se tak moc vyhladily, že téměř po nich není a stopa. Za tu cenu je to daleko lepší, než nějaké chirurgické zákroky, u kterých výsledek není jistý." Marie, 33 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama